Дні сталої енергії

У рамках проведення Днів сталої енергії у Рівному учні 11-Б класу Нвк №12 разом зі Степаненко Л.П. та Велетнюк О.В. провели годину спілкування на актуальну тему "Мій внесок у збереження енергії та збереження енергоносіїв". У ході уроку учні дискутували про шляхи вирішення проблем з економією електроенергії, складали діалоги відповідно до запропонованих ситуацій. Виконували проектну роботу і презентували її іншим класам з поглибленим вивченням іноземних мов. Ще два роки тому НВК №12 став учасником проекту "Школа енергії" і впродовж цього часу діти детально вивчали проблеми енергоносіїв та їх збереження . Учні розуміють важливість використання альтернативних джерел енергії, адже запаси природних ресурсів є мінімальними. І пам'ятаймо , що  наша природа - наше життя.

Переглянути відео...