Тиждень Сталої Енергії

З метою формування ціннісного ставлення учнівської молоді до природи, себе та оточуючих, навичок ощадливого використання природних ресурсів та енергії 04.10 - 05.10.2018р. в НВК № 12 в рамках Днів Сталої Енергії були проведені заходи:

• творчий конкурс «Мій ЕКОдім» (учні 1-4 класів мали змогу продемонструвати малюнки,  аплікації, вироби);
  • виставка «Друге життя побутових відходів» (3-9 класи);
  • виховні години, години спілкування, екоуроки, бесіди, вікторини «Мій внесок у збереження енергії та відновлення енергоносіїв»;
  • показ відеофільмів на екологічну тематику, про енергетичну проблему, інші глобальні проблеми;
  • флеш-моб «Дика енергія» (6-9 класи);
  • Конкурс «Стильна торба»;

Слід відмітити активну участь у заходах та оголосити подяку класним колективам та керівникам 4-Б, 3-Б, 5-А, 5-Б, 5-В, 5-Е, 6-А, 6-Б,6-В, 6-Г, 7-А, 7-Б, 7-В,7-Г, 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Г, 8-Д, 9-А, 9-Б, 9-Г, 10-Б, 10-В, 11-Б класів, вчителям Бабійчук Т.П., Філюк Т.О., Височанській Т.В.

Учні 8-г класу Климчук О.,  Нисинець Л., Пивоварчук Т. стали учасниками екологічної гри-змагання «Енергетичний рух»,  в ході якої вибороли призове ІІІ місце. Вітаємо призерів та їх керівника, вчителя біології  Височанську Т.В.! Бажаємо й надалі успіхів у популяризації практичних прийомів побутового енергозбереження, навичок ощадливого використання природних ресурсів та енергії.

Фото - Відео -