Cемінар для вчителів громадянської освіти міста з теми «Світ – це інші люди… і навіть в Рівному»

8 листопада в НВК №12 відбулася зустріч кафедри суспільних наук з Доктором історичних наук професором РДГУ Гоном Максимом Мойсейовичем.

Учням школи було продемонстровано презентацію книги «Ruvne: обриси зниклого міста», а  також школярі ознайомилися з виставкою «Емансипація жінок у міжвоєнній Польші»

В цей день в школі відбувся семінар для вчителів громадянської освіти міста з теми «Світ – це інші люди… і навіть в Рівному». Візитну карту закладу представила директор школи Лагодюк Вікторія Юріївна, розповівши про нові освітні проекти та програми, які реалізуються у НВК №12 на міжнародному рівні.

Спілкування ще раз підтвердило, що важливо постійно розвиватися, будучи кращими не лише в світі, а й кращими для світу.

Чернишова О.П.