КІНОКОНКУРС НА СТВОРЕННЯ НАУКОВОГО КЛІПУ

Цифровий університет JuniorUni організовує перший великий кіноконкурс на створення наукового кліпу. Хто зробить найкращий, найрозумніший, найоригінальніший кліп на тему робототехніки, дослідження космосу, природознавства чи стабільного розвитку?

ДЛЯ ШКОЛЯРІВ 7-9 КЛАСІВ

ПРИЙОМ РОБІТ ДО 14.02.2019

ПРИЗИ:

-  1-ШЕ МІСЦЕ – ТРИТИЖНЕВИЙ МОВНИЙ КУРС В НІМЕЧЧИНІ

-  2-ГЕ МІСЦЕ – КВАДРОКОПТЕР DJI MAVIC AIR FILMDROHNE

-  3-ТЄ МІСЦЕ – IPAD PRO

-  ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ – IPAD

УМОВИ УЧАСТІ

• До участі у конкурсі запрошуються учні 7 – 9 класів.
  • Щоб взяти участь у конкурсі, зніми відеоролик (аудіо та/або відеодоріжка повинна бути німецькою мовою), завантаж його на YouTube і до 14.02.2019 надішли нам посилання, зазначивши його в онлайн-формулярі.
  • Відеоролик має бути тривалістю не більше 5-6 хвилин.
  • Для оформлення відеоролика необхідно використовувати готові шаблони.
  • Кожен учасник може подати на конкурс лише один відеоролик.
  • Знімати чи опитувати інших людей без їх згоди не дозволяється. При використанні зображень, фото, аудіо та текстів необхідно дотримуватися авторських прав.
  • Переможців конкурсу визначить компетентне журі, яке складається з експертів із  Німеччини та України.
  • Імена переможців будуть опубліковані на нашій вебсторінці 14.03.2019р.

ГРАФІЧНІ ШАБЛОНИ

Вибери один із шаблонів та завантаж його разом із загальними графічними елементами у форматі  ZIP:

10 ПОРАД УЧАСНИКАМ КОНКУРСУ ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ

1. Сформулюй цікаве, незвичайне питання

Наприклад: Чому вода збирається в кульки на деяких листках? Чому в деяких портах зникає вода? Як астронавт в умовах невагомості може здійснювати пробіжку?

2. Запитай в експертів та вивчи цікаві місця

Науковці, астронавти, музеї, лабораторії, майстерні чи фабрики – йди туди, розпитуй експертів і досліджуй цікаві наукові місця!

3. Зніми на камеру круті експерименти

Досліди, виміряй і заглянь за куліси. Зніми відео класних експериментів і покажи речі, які заховані від людського ока.

4. Сконструюй наочні моделі

Вони спрощують та унаочнюють складні взаємозв‘язки: кульки із стиропору зображають невидимі молекули повітря. Червоні і зелені м'ячики – це електрони струму. А тарілка з підфарбованою у синій колір водою – якщо її легенько порухати – може продемонструвати, як відбуваються припливи і відпливи.

5. Зроби невидиме видимим

Збільшення, прискорена чи сповільнена зйомка – спеціальні оптичні ефекти можуть зробити невидимі процеси помітними для людського ока і пропонують цікаві перспективи.

6. Напиши гарний текст

Просто, влучно, взаємопов’язано і завжди доступно для глядачів, крім цього трішки з гумором.

7. Зверни увагу на якість відео та звуку

Ніхто не любить розмитих, погано освітлених зображень з поганим звуком. Штатив і хороший мікрофон можуть творити справжні чудеса.

8. Участь модератора надає відеоролику правдоподібність

Той, хто бажає та має сміливість, може самостійно бути ведучим у своєму науковому відеоролику. Це надасть відео більшої правдоподібності та підвищить його художню якість.

9. Чітка структура допомагає у сприйнятті

Вона створює різноманітність та утримує увагу глядача аж до фінальних реплік. Наприклад: розпочни із питання, досліджуй, експериментуй та покажи результати бажано наочно, дай відповідь на головне питання та зроби висновок.

10. Візьми участь у конкурсі!

Завантаж свій ролик на YouTube та надішли нам посилання, зазначивши його в онлайн-формулярі. Подання заявок до 14.02.2019.

МАЄШ ЗАПИТАННЯ? ТОДІ НАДІШЛИ НАМ ПОВІДОМЛЕННЯ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ: JUNIORUNI-UKR Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду