mod_vvisit_counterПопередній місяць16268
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1126600

Ваш IP: 3.214.224.224
Сьогодні: 26-02-2020 19:21

Здоров'я – це головна цінність людини

З ініціативи учнів комісії по роботі з молодшими школярами Негодюк С., Ткач К., Мусій М. 1 лютого в 3-Е класі було проведено виховний захід «Все в твоїх руках», метою якого є виховання потреби в здоровому способі життя, відповідальності за своє здоров'я. Учні розповіли про основні чинники здорового способу життя, а саме: дотримання режиму дня, достатня рухова активність, загартовування, використовування природних ліків - сонце, повітря, вода, правильне харчування, дотримання гігієнічних навичок (гігієна тіла, фізичної, розумової праці), доброзичливе ставлення людей одне до одного.
Педагог-організатор Бугайчук О.О.