Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

До уваги учнів  7-9-х класів!!!

Проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка „Зоологічна галерея”.

• формат малюнка - А 2;
  • матеріали: гуаш, акварель, воскова крейда.

Малюнки  подавати  до 25 березня 2019 року в кабінет біології № 303 Рівненського НВК №12 (підписувати у верхньому лівому кутку на зворотній стороні малюнка - назва роботи, прізвище, ім'я, клас  і вік автора, техніка виконання).

Всі роботи   надсилатимуться  на «Станцію  юних натуралістів» для участі в конкурсі.

Умови проведення Всеукраїнського конкурсу
дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Загальні положення

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 2011 року проводить заочний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея» (далі - Конкурс).
Безпосереднє керівництво Конкурсом здійснює лабораторія зоології НЕНЦ. Проведення конкурсу сприяє розвитку бережливого ставлення до природи, творчої художньо активності учнівської молоді в анімалістичному жанрі.

Мета конкурсу

• виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону;
  • активізація пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей;
  • розвиток образного мислення і емоційної чуйності;
  • розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.

Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються учні 7-9 класів загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.

Умови конкурсу

Конкурс проводиться у два етапи:

• І етап - відбірковий - проводиться з січня по 1 квітня;
  • ІІ етап - фінальний (всеукраїнський на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді) - проводиться з 15 до 30 квітня.
    - інформація про проведення обласного етапу конкурсу;
  • підсумковий протокол;
  • кращі роботи для участі у фінальному всеукраїнському етапі.

Творчі роботи учнів приймаються оргкомітетом і авторам не повертаються.

Кількість робіт від автора чи колективу-два малюнка (на першому – намалювати птахів або ссавців, які мешкають на території регіону, на другому – представників різних зоогеографічних областей світу).

Вимоги до конкурсних робіт:

• малюнки подаються у зазначений термін;
  • до кожної роботи додається етикетка (10 x 6см), справа унизу або на зворотній стороні малюнка: назва роботи, прізвище, ім'я і вік автора, техніка виконання, повна назва навчального закладу;
  • формат малюнка - А 2;
  • матеріали: гуаш, акварель, воскова крейда.

Розгляду не підлягають роботи, які виконані або надані без дотримання умов конкурсу та вимог до робіт.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

• художня виразність;
  • реальність вигляду і характерних ознак птахів і ссавців регіону, зоогеографічних областей світу;
  • оригінальність композиційного рішення;
  • індивідуальність і креативність творчого почерку.

Підведення підсумків та нагородження переможців

Автори кращих робіт будуть відзначені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Автори робіт, що зайняли І місце будуть нагороджені путівками до Всеукраїнського літнього оздоровчого табору «Юннат», а їх роботи експонуватимуться в Зоологічній галереї НЕНЦ .