Проект "Я МАЮ ПРАВО!"

13 березня 2019 року Рівненським міським відділом ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області було проведено урок для учнів 5 класу навчально-виховного комплексу №12 м.Рівне на тему "Як протидіяти булінгу".
Під час зустрічі учні дізналися про булінг, його ознаки та види, про відповідальність за цькування, механізми реагування на випадки булінгу, шляхи його попередження та протидії.
В рамках загальнонаціонального
правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" присутні отримали інформаційно-правові буклети.
Булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
Учні дізналися, що відповідальність за цькування наступає з 16 років. А якщо таке правопорушення вчинить учень від 14 до 16 років, перед законом відповідатимуть його батьки чи опікуни.

Фото -