Тиждень безпеки дитини

З 22 по 26 квітня 2019 року в НВК №12 відбувся Тиждень безпеки дитини.

Було організовано інформаційну виставку в бібліотеці «Все нам треба вміти, знати, щоб себе оберігати!», виставку малюнків «Безпечна поведінка», «Стихійні лиха», «Пожежна безпека», «Електробезпека»,  «Газонебезпека», «Безпека вдома», «Захист людини у НС», демонстрацію мультимедійних презентацій «Дії при НС» на плазмових панелях закладу, віртуальні подорожі у місто «Небезпек” (початкові класи). З учнями проведено інформаційні  хвилинки «Попередження стресу в надзвичайних ситуаціях», конкурси, бесіди, квести, вікторини, години спілкування з питань безпеки життєдіяльності дітей.

25 квітня представник регіональної філії «Львівська залізниця» Бахарєва Л.І. провела з учнями 9-х класів профілактично-роз’яснювальну роботу з правил безпеки на залізничному транспорті.

Школярі поповнили свій багаж знань про безпеку життєдіяльності та переконалися в необхідності правильних дій задля збереження життя та здоров’я.