Дні Сталої Енергії

В Рівненському НВК №12 в рамках Днів Сталої Енергії 08 листопада 2019 року було проведено багато заходів: години спілкування, екоуроки, бесіди, вікторини «Мій внесок у збереження енергії та відновлення енергоносіїв», виставка «Друге життя побутових відходів», показ відеофільмів на екологічну тематику, про енергетичну проблему, інші глобальні проблеми. Серед учнів 6-7 класів проводився конкурс «Стильна торба», кращі роботи учнів подано на міський конкурс до Екологічного центру ПДМ. На завершення учні 8-А класу Вишновецький Володимир, Ярмолка Володимир, Морозовський Ярослав стали учасниками екологічної гра-змагання з популяризації практичних прийомів побутового енергозбереження «Енергетичний рух», що відбувався в Міському Палаці дітей і молоді. Учасники з гідністю представили наш заклад, виборовши почесне ІІ місце. Вітаємо призерів та бажаємо подальших перемог!