Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіади з базових дисциплін у 2012 – 2013 н. р.
gototopgototop

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіади з базових дисциплін у 2012 – 2013 н. р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Предмет

Місце

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Вовк Євгеній Андрійович

Інформатика

ІІІ

11 - А

Чернова Ольга Ігорівна

2

Семенюк Владислав

Математика

І

7 - А

Ніколайчук Оксана Іванівна

3

Берник Віталій Олегович

Математика

ІІ

8 - А

Замлинна Тетьяна Йосипівна

4

Ніколайчук Ірина

Математика

ІІІ

8 - А

Замлинна Тетьяна Йосипівна

5

Гетун Назар Юрійович

Математика

ІІ

9 - А

Гайдук Галина Валентинівна

6

Пасюта Сергій Володимирович

Математика

ІІ

9 - А

Гайдук Галина Валентинівна

7

Водько Ігор Сергійович

Математика

І

11 – А

Гайдук Галина Валентинівна

8

Гуменюк Михайло

Математика

ІІ

11 – А

Гайдук Галина Валентинівна

9

Ніколайчук Сергій

Математика

І

11 - А

Гайдук Галина Валентинівна

10

Ніколайчук Ірина

Українська мова та література

ІІ

8 - А

Гладич Руслана Миколаївна

11

Олексюк Аліна Віталіївна

Англійська мова

ІІІ

9 - В

Затірка Олена Михайлівна

12

Глоба Поліна Сергіївна

Англійська мова

ІІІ

10 -В

Жежук Зіна Володимирівна

13

Бондаренко Юлія Леонідівна

Англійська мова

ІІІ

11 - В

Мізьова Наталія Михайлівна

14

Патій Валентин Володимирович

Трудове навчання

І

11 - А

Іванишин Тарас Олегович

15

Бондарина Велемир Віталійович

Трудове навчання

І

9 - Б

Гуменюк Сергій Степанович

16

Гарбар Максим

Інформаційні технології

І

11 -  Б

Юхимчук  Марія Василівна

17

Бондаренко Юлія Леонідівна

Німецька мова

ІІ

11 - В

Олексина Валентина Володимирівна

18

Якимчук Марія Сергіївна

Німецька мова

ІІІ

11 - В

Олексина Валентина Володимирівна

19

Слободянюк Катерина Павлівна

Російська мова та література

ІІІ

9 - Г

Мазурок Анна Петрівна

20

Глоба Поліна Сергіївна

Російська мова та література

ІІ

10-В

Марковська Наталія Володимирівна

21

Берник Віталій Олегович

Хімія

ІІ

8 -А

Самолюк Наталія Василівна

22

Моторнюк Уляна Володимирівна

Хімія

ІІІ

11 - А

Самолюк Наталія Василівна

Адміністрація