25.03.2013 ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ХУДОЖНІХ РОБІТ СЕРЕД УЧНІВ 8-11 КЛАСІВ «ДОЛЯ ДІТЕЙ У РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ В МАЛЮНКАХ УЧНІВ»

Основна мета даного конкурсу – спонукання молодого покоління до вивчення історії свого народу шляхом діалогу з живими свідками історії, поглиблення знань школярів з історичної проблематики долі дітей у роки Другої світової війни, виховання у молоді толерантного ставлення до осіб похилого віку. Вшанування історичної пам’яті та відновлення історичної справедливості по відношенню до наших співгромадян, що  зазнали терору, будучи дітьми як з боку нацистської Німеччини, так і від сталінського режиму, виховання молодого покоління у дусі гуманізму та патріотизму. Переможці конкурсу будуть відзначені Дипломами та грошовою премією в розмірі:

І - місце - одна премія у розмірі 2000 грн.,

ІІ –місце - дві премії у розмірі по 1000 грн.,

ІІІ - місце – три премії у розмірі по 500 грн.

Лауреати конкурсу відзначаться Дипломами.

Умови конкурсу:

1. До участі в  конкурсі запрошуються учні 8–11 класів загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладів, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ.

2. Конкурсні роботи допускаються індивідуальні або колективні (не більше 2-х учасників).

3. Конкурсні роботи учасники виконують за номінацією: "Малюнок і інтерв’ю" або  "Малюнок і розповідь".

4. Художні роботи виконуються на основі інтерв'ю з колишніми жертвами Другої світової війни, тоталітарних режимів 1926-1944 року народження, які у роки Другої світової війни були дітьми до 18 років, або розповіді про них. Це:

-    діти, які були вивезені на примусові роботи на територію Третього Рейху з батьками або без них;

-    діти, які народжені під час окупації в Україні або в місцях примусового тримання: тюрмах, гетто, концтаборах, робочих таборах т.і.;

-     діти партизанів, командирів Червоної армії, які зазнали переслідувань нацистським режимом;

-     діти, які підпали під програму онімечування;

-     діти – донори та жертви медичних експериментів;

-     діти-сироти, які перебували в інтернатах та дитячих будинках або залишились сиротами в роки Другої світової війни.

5. Вимоги до конкурсної роботи:

5.1. Конкурсна робота складається з малюнка та інтерв’ю чи розповіді.

5.2. Малюнок повинен бути виконаний у довільній техніці у форматі від А2 до А4 (за бажанням). Просимо вказувати назву техніки виконання роботи і використаних матеріалів.

5.3. До малюнку має бути додане текстове інтерв’ю/розповідь про людину, доля якої відображена на малюнку.

5.4. Інтерв'ю/розповідь повинне відповідати темі конкурсу і всебічно відображати долю респондента.

5.5. Інтерв’ю слід подавати мовою оригіналу, без літературного редагування.

5.6. До інтерв’ю або розповіді слід додати паспорт інтерв'ю з такими даними респондента: фотографія, ім’я, по-батькові, прізвище, дата і місце народження, фактична адреса проживання, контактний номер телефону (якщо є), дата запису інтерв'ю (зразок паспорта інтерв'ю додається у зразку Заяви).

5.7. До конкурсної роботи в обов’язковому порядку слід додати згоду на інтерв’ю респондента та копію документа, що посвідчує особу респондента.

5.8. Обсяг інтерв'ю/розповіді (або його фрагменту) не менше 5 сторінок тексту формату А4, віддрукованого шрифтом № 14 з інтервалом 1- 1,5.

5.9. Інтерв'ю/розповідь подається у друкованому та в електронному вигляді (запис на диск або копія на е-mail).

6. Заяви на конкурс подаються за встановленою формою. Не забудьте вказувати повну контактну інформацію (поштова і електронна адреса, телефони учасника конкурсу, адреса навчального закладу).

Порядок надходження конкурсних робіт.

Роботи з позначкою "Конкурс" можна подавати особисто, надсилати поштою або через кур’єрську службу за адресою:

МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність»

вул. Фрунзе, 15,

м. Київ,

МСП 04655

Кінцевий термін подання художніх робіт: 25 березня 2013 року (за поштовим штемпелем відправлення).

Надання консультативної допомоги здійснюється працівниками Міжнародної громадської організації «Міжнародний Фонд «Взаєморозуміння і толерантність».

Контактні особи: Кухарева Еліна, Заворотня Тетяна

Контакти: (044) 462-50-11, (044) 462-48-22