Учениця 10-В Яворська Ольга потрапила до числа 12 переможців у конкурсі «Електрика» і завдяки Ґете-інституту отримала змогу брати участь в «Mint-академії» з 9 по 16 жовтня 2022 року в м.Геттінген, Німеччина.
Крім мовних курсів семінар включав в себе інтерактивні екскурсії містом, відвідування школи-лабораторії DLR( Deutsches Zentrum für Luft und Raumfahrt, німецький аерокосмічний центр),сейсмічної станції, експериментаріуму Фено, що у місті Вольфсбург.
Ось що говорить учениця про своє перебування в Німеччині: «Dank des Goethe Instituts habe ich die Möglichkeit bekommen , an einem Programm an der MINT - Akademie in Göttingen teilzunehmen. Das war eine unvorstellbare Erfahrung. Jeden Tag konnten wir neue und Interessante Orte besichtigen, Ausflüge machen und neue spannenden Fakten sammeln. Durch diesen Ausflug konnte ich für mich neue Themen entdecken, die ich lernen möchte. Ich lernte kreative, interessante und schlaue Menschen kennen».