Міський конкурс "Моя хвилина слави"

14 березня 2013 року на базі НВК №11 відбувся відбірковий тур міського конкурсу «Моя хвилина слави». На цьому конкурсі нашу школу представляли учні різних вікових категорій, починаючи з наймолодших. Шульга Ірина виконала пісню «Стежина добра», здивувавши всіх своїм неперевершеним вокалом. Шулікова Юлія подарувала всім присутнім східний танець. Також красу Сходу передала Цимбалюк Оксана. Вихованка студії вокалу «Марії Злати» Блажкова Марта виконала пісню «Черевички». Танцювальний гурт «Дванашки» зачарував присутніх чуттєвим танго «Кармен». Справжньою родзинкою сере номерів учнів нашої школи став гімнастичний номер Рудої Олени. З поміж усіх виступів справжній шквал емоцій зірвали Грицюк Олексій, Калетник Олександр, Фандич Денис та чарівна Лущик Катерина, які представили увазі журі два танцювальних номера. Не менш вдалим видався виступ Дмитрук Віталії з піснею «Про життя». За результатами відбору з 9 номерів, що представила наша школа, в півфінал, що відбудеться в Палатці дітей та молоді пройшли 6. Ми щиро вітаємо наших півфіналістів та бажаємо їм успіху!