gototopgototop

Тренінгова зустріч у рамках міського проєкту «Психологічна підтримка»

У пошуках власної ресурсності зустрілися 7 грудня педагоги нашого ліцею на однойменному тренінгу з психологом Світланою Баранюк. Тренінгова зустріч відбулася у рамках міського проєкту «Психологічна підтримка». Було пізнавально, по-дружньому, комфортно, творчо.
Жартуючи, познайомилися, коли презентували малюнок – асоціацію – це Я.
Виконуючи вправу «Батарейка», визначали, наскільки відчуваємо наповненість життєвою енергією і силою. Проговорили, що забирає наш життєвий ресурс, а що дає сили жити, любити, кохати, працювати…
Як приємно, що нас об’єднують та надихають спілкування з родиною, друзями, колегами, з нашими школярами, з домашніми улюбленцями, подорожі, читання книг, сімейні перегляди фільмів, улюблена справа, приємні дрібнички, турбота про себе (сон, здорове харчування, рухова активність) та, звісно, героїзм наших захисників.
Тож на зустрічі наповнили себе ресурсом, отримали позитивні емоції від творчого процесу, створюючи власний арт блокнот. Ще навчалися дякувати собі, бо як важливо у непростий час почуватися наповненими, аби ділитися знаннями, досвідом, емоціями.