gototopgototop



Osvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні283
mod_vvisit_counterВчора2646
mod_vvisit_counterЗа тиждень6150
mod_vvisit_counterПопередній тиждень18776
mod_vvisit_counterЗа місяць33302
mod_vvisit_counterПопередній місяць47402
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)2456853

Online (за останні 20 хвилин): 45
Ваш IP: 216.73.216.146
Сьогодні: 16-07-2026 02:31
   . ,

«УПА на Волині. Бій під Гурбами»

З метою формування ціннісного ставлення до суспільства і держави 16 жовтня 2013 року для учнів 9-11 класів НВК№12 було проведено виїзну екскурсію Рівненського обласного краєзнавчого музею з теми «УПА на Волині. Бій під Гурбами». Старший науковий співробітник Рівненського обласного краєзнавчого музею, керівник «Інституту дослідів Волині», науковець Ігор Марчук у цікавій і змістовній формі ознайомив присутніх учнів з історією створення УПА, її діяльністю на Рівненщині, складом учасників підпільних загонів.

 

До уваги учнів були представлені експонати краєзнавчого музею (листи ветеранів УПА, щоденник підпільниці, повстанські гроші, бофони, агітаційні листівки). Із зацікавленням учні слухали розповідь науковця про умови, в яких діяла УПА, про репресії радянської влади після Другої світової війни та долю відомих діячів УПА, а саме повстанського художника-графіка Ніла Хасевича.