gototopgototop

Про участь учнів НВК №12 у змаганнях з легкої атлетики

1 жовтня на стадіоні «Авангард» відбулося відкриття Спартакіади та проведення змагань з легкої атлетики серед збірних команд школярів міста. У цих змаганнях взяли  участь учні нашого навчального закладу. Спартакіада  проводиться з 13-ти видів спорту впродовж  жовтня – травня 2013 – 2014р. у 2 етапи. Бажаємо успіхів всім учасникам змагань!

Відкрити фотогалерею

8 жовтня 2013 року відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів 6 – 7 класів шкіл м. Рівного. Змагання проходили на стадіоні «Авангард».

Збірна команда нашої школи посіла призове ІІІ місце. Учениця 6 – А класу Маліванчук Софія була другою в бігу на 60 метрів, а учениця 6 – В  класу Кадубець Каріна – другою у стрибках у довжину. Вдалими були виступи і наймолодших учасників змагань. Це учні 5 – В класу – Сінькова Дарія, Сало Роман. А учениця 5 – А класу Ільчук Ярина у фіналі з бігу на 60 метрів показала четвертий результат. Гарні результати показали і інші члени збірної команди школи. Це такі учні: Бейлах В., Гордєєв Д., Ситенко М., Франчук А., Полоненко М.                                                           Команду на міських змаганнях з легкої атлетики представляла вчитель фізичної культури Мелентьєва Л.О. Вітаємо переможців!

9 жовтня учні 8 – 9 класів взяли участь у змаганнях з легкої атлетики  серед збірних команд  міста. У збірну команду школи ввійшли такі учні: Письменна В. ( 8 В.), Олексюк Л. (8В), Руденська М. (8В), Шевчук А. (8В), Рєзнік А. (9Г), Коляда Ю. (9В), Гаврилюк А. (9Б), Бречко І. (9Г), Семенюк А. (9В), Жданюк В. (9В), Мельничук Д. (9В), Бондарук-Василюк А. (9Б). Команду представляла Мелентьєва Л. О. Наша збірна виборола ІІ місце, а в особистих заліках Бречко Іван (9Г) був перший у бігу на 300 метрів, Жданюк Владислав зайняв ІІІ місце у стрибках у довжину. Вітаємо переможців!