Тиждень інформаційних технологій

З 25.11 по 29.11.13 р. у закладі проводився тиждень інформаційних технологій.

За цей час вчителями інформатики разом із учнями було проведено такі заходи:

- конкурси стінгазет та презентацій, конкурс малюнків та конкурс «Логотип на сайт школи» ;

- урок-гра «Подорож Комп’ютерландією» для учнів 2Е класу та урок-гра «Щасливий випадок» для учнів 5Б класу.

Своє перше знайомство з комп’ютером відбулося і в учнів 1-их класів, на якому першокласники дізналися про види комп’терної техніки, сфери її застосування та основні правили безпечної роботи за комп’ютером.

Для учнів 7-х класів пропедевтичне заняття, де діти ознайомились із завданнями міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер», курсом програмування та найцікавішими програмами створеними старшокласниками.

Учні 5Г класу мали змогу відвідати музей обчислювальної техніки, якій знаходиться в ліцеї «Елітар».

У кожному із заходів приймали участь найкращі знавці інформатики. Учні 9Г класу приймали участь у змаганні на швидкість друку тексту, переможцем тут виявився Віцежик Владислав. Найкреативніша стінгазета - доробок учениці 10Б класу Татасюк Олександри. Цікавою для учнів виявилася гра «Щасливий випадок», у якій змагались 2 команди (учні 5Б класу). Перемогу здобула команда «Нетбуки».

Для учнів 2-х класів проведено конкурс малюнків а тему «Комп’ютер в моєму житті», в результаті якого 5 кращих робіт отримали диплом переможця конкурсу. Переможцями стали: Жидко Валерія 2А клас, Слудчик Олександр 2А клас, Токар Іванна 2А клас, Ромчук Денис 2Б клас та Литвиненко Дмитро 2Д клас.

Останнім акордом у проведенні тижня була дискусія між учнями 10Б класу на тему: «Комп’ютер – інтелектуальний прогрес чи скринька Пандори?»