«Сучасник і сучасниця-2014»

29 листопада 2013 року в приміщенні глядацької зали ПДМ відбувся фінал конкурсу серед старшокласників «Сучасник і сучасниця-2014». У ньому взяли участь двоє юнаків та п’ятеро дівчат, серед яких чарівна учениця 11-В класу нашої школи Дмитрук Віталія. Всім конкурсантам запропонували взяти участь у наступних конкурсах: «Візитка», «Логіка життя», «Мер в шортах», «Ідея для банку» та найцікавіший і найяскравіший конкурс, який в повній мірі розкриває таланти учасників,  «Моя секунда слави». Пишаємося, що Віталія гідно представила нашу школу на цьому конкурсі, кожен її виступ був сповнений оригінальністю, артистичністю, змістовим наповненням та творчим запалом. Ми вітаємо нашу фіналістку і бажаємо їй сил та наснаги для подальшої активної діяльності на творчій ниві.