Усвідомлене право-право на щодень

Захист прав дітей-актуальна проблема сучасності. Від того наскільки будуть реалізовані ці права, залежить майбутнє людства. Саме тому, 10.12.2013 року у приміщенні актової зали НВК №12  відбулася зустріч учнів 9-10 класів з викладачами Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України. Тема зустічі присвячена урочистій даті  прийняття Декларації з прав людини ООН. В ході зустрічі лектори ознайомили учнів з міжнародними документами про права дитини, людини, жінок., сприяли формуванню навичок та умінь практично застосовувати отриманні знання, обговорили питання, пов’язані із захистом прав дитини, розглянули механізми їх реалізації. Учні навчилися визнавати себе  суб’єктом права, здатним реалізовувати, відстоювати та розвивати свої права.