«Інтелект України»

З 01 вересня 2013 року 1 А, Б, В класи НВК №12 м. Рівного є учасниками Всеукраїнського науково-педагогічнго проекту «Інтелект України». 11 грудня 2013 року було здійснено педагогічний супровід проекту.На уроки до першокласників завітали директор школи Вікторія Лагодюк , методист кабінету дошкільної, початкової, корекційної та інклюзивної освіти Валентина Андрійчук, заступник диретора Ганна Карабанова та учителі 1-4 класів.

На уроці математики в 1Б класі (учитель Слободянюк І.О.) діти продемонстували спортивний інтерес під час «великих перегонів», мандрували космічним простором, досліджуючи склад числа 10.

Учні 1В класу (учитель Федорчук І.В.) здійснювали подорож континентами та океанами планети Земля, досліджували материки Північної та Південної Америки на уроці «Людина і світ».

Урок «Навчаємося разом» у 1А класі (учитель Мусійчук О.О.) відрізнявс особливими завданнями для розвитку пам’яті, уваги, уяви та логіки.

Діти продемонстрували патріотичні почуття під час музичного супроводу фізкультхвилинок.У лютому 2014 року на базі НВК№12 відбудеться Всеукраїнський семінар по реалізації даного проекту.