Вітаємо призерів змагань з баскетболу

З 25 жовтня по 6 листопада 2013 року відбулися міські змагання з баскетболу серед збірних команд ЗНЗ м.Рівного (дівчата). У змаганнях брали участь 3 групи по 5 – 6 команд у кожній.  Змагання Групи  «В», до якої і ввійшла наша команда, проводились на базі НВК №12. До складу цієї групи входили такі школи: ЗОШ №№13, 8, 22, НВК №12, «Колегіум», РГ «Гармонія». Нашу збірну представляють учениці: Пасічник К. (9В), Чуй А. (9В), Ковенько М. (11Б), Проніна А. (6А), Вашкевич Г. (10Г), Лисенко К. (5Д), Процікевич О. (7Г), Ісаєнко А. (7А), Гонтар М. (7Д), Ваврик А. (7В), Супрунюк М. (4В).

Наші дівчата здобули переконливу перемогу у зональних змаганнях і вийшли до фінальної частини змагань, які відбулися в ЗОШ №28. У фіналі дівчата змагалися із такими навчальними закладами: ЗОШ №№28, 13, 1, РГГ, СпШ «Центр надії» та зазнали лише однієї поразки. Це дало їм можливість посісти ІІ місце.

З 9 по 24 грудня відбулися подібні змагання серед юнаків. Честь нашої школи відстоювали: Отроцький С. (11А), Смоляр В. (11А), Руденко Н. (8А), Ярмошевич О. (10Г), Семчишин Д. (11Б), Римар Ю. (8В), Бичковський А. (11Б). У зональних змаганнях, які теж відбулися на базі нашого закладу, хлопцям протистояли команди із ЗОШ №№22, 20, СпШ №15, «Престиж». Наша команда показала злагодженість, дружність та мужність, що дало можливість хлопцям вийти до фіналу змагань, який проводився на базі ЗОШ №27. У фіналі юнаки виступили на високому рівні, посівши ІІ місце.

Представником збірних команд з баскетболу є вчитель фізичної культури Дмитренко Р.В.

Вітаємо учасників змагань та їх вчителя з перемогами та бажаємо подальших успіхів!