Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з базових дисциплін 2010 – 2011 н. р.
№ |
Прізвище, ім’я, по батькові учня |
Предмет |
Місце |
Клас |
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 |
Лагодюк Наталію |
Хімія |
3 |
8 - А |
Яковенко О. В. |
2 |
Моторнюк Уляну |
Хімія |
1 |
9 - А |
Яковенко О.В. |
3 |
Водька Ігоря |
Хімія |
2 |
9 - А |
Яковенко О.В. |
4 |
Швеця Івана |
Хімія |
3 |
10 - А |
Яковенко О.В. |
5 |
Панасюк Вікторію |
Хімія |
3 |
11 - А |
Яковенко О.В. |
6 |
Юзюка Андрія |
Хімія |
2 |
11 - А |
Яковенко О.В. |
7 |
Потійко Олександру |
Біологія |
3 |
10 - В |
Онофрійчук О. В. |
8 |
Хмілецьку Ірину |
Історія |
2 |
11 - А |
Скрипнюк Н. М. |
9 |
Марковського Івана |
Історія |
3 |
9 - Г |
Скрипнюк Н. М. |
10 |
Вовка Євгенія |
Інформатика |
3 |
9 - А |
Чернова О. І. |
11 |
Зарівняк Олесю |
Інформатика |
3 |
11 - А |
Чернова О. І. |
12 |
Мотузко Оксану |
Географія |
3 |
9 - А |
Мотузко О. В. |
13 |
Качарабу Наталію |
Географія |
2 |
10 - А |
Качараба О. П. |
14 |
Власюк Валерію |
Географія |
3 |
10 - В |
Кача раба О. П. |
15 |
Ніколайчук Ірину |
Математика |
3 |
6 - А |
Замлинна Т. Й |
16 |
Мохрика Олександра |
Математика |
3 |
6 - Б |
Іванкова Н. В. |
17 |
Пасюту Сергія |
Математика |
1 |
7 - А |
Гайдук Г. В. |
18 |
Гіліс Юлію |
Математика |
2 |
7 - А |
Гайдук Г. В. |
19 |
Гетуна Назара |
Математика |
2 |
7 - А |
Гайдук Г. В. |
20 |
Лагодюк Наталію |
Математика |
3 |
8 - А |
Лагодюк В. Ю. |
21 |
Ніколайчука Сергія |
Математика |
3 |
9 - А |
Гайдук Г. В. |
22 |
Гуменюка Михайла |
Математика |
3 |
9 - А |
Гуменюк Л. М. |
23 |
Лесько Валентина |
Математика |
3 |
9 - А |
Гуменюк Л. М. |
24 |
Водька Ігоря |
Математика |
1 |
9 - А |
Гайдук Г. В. |
25 |
Андрушка Володимира |
Математика |
3 |
10 - А |
Третьяк Т. С. |
26 |
Юзюка Андрія |
Математика |
2 |
11 - А |
Третьяк Т. С. |
27 |
Скиданчук Вікторію |
Математика |
3 |
11 - А |
Третьяк Т. С. |
28 |
Якубець Анастасія |
Укр. м. та літ |
3 |
7 - В |
Вітковська О. П. Сорока І. В. |
29 |
Златів Анастасія |
Укр. м. та літ |
2 |
8 - А |
Внецурик Л. М. |
30 |
Дзюра Олена |
Укр. м. та літ |
3 |
11 - В |
Вітковська О. П. |
31 |
Попельницька Ірина |
Право |
3 |
10 -В |
Капустін Г. М. |
32 |
Бондаренко Юлія |
Англ. м. |
2 |
9 - В |
Мізьова Н. М. |
33 |
Власюк Валерія |
Англ. м. |
2 |
10 -В |
Жежук З. В. |
34 |
Шуляк Михайло |
Англ. м. |
3 |
11 - В |
Кульчинська М. П. |
35 |
Слуквін Михайло |
Англ. м. |
3 |
11 - В |
Мізьова Н. М. |
36 |
Крижова Анастасія |
фізика |
3 |
8 - А |
Бондарук Л. В. |
37 |
Водько Ігор |
фізика |
1 |
9 - а |
Курилюк Н. В. |
38 |
Ніколайчук Сергій |
фізика |
3 |
9 - а |
Курилюк Н. В. |
39 |
Андрушко Володимир |
фізика |
2 |
10 - а |
Боднарук Л. В. |
40 |
Бондаренко Юлія |
нім. мова |
1 |
9 - в |
Латинська І. В. |
41 |
Якимчук Марія |
нім. мова |
3 |
9 - в |
Латинська І. В. |
42 |
Багнюк Анастасія |
нім. мова |
2 |
10 - в |
Олексина В. В. |
43 |
Патій Валентин |
Трудове навчання |
3 |
9 - а |
Прокопець Е. В. |
44 |
Трушко Анастасія |
Трудове навчання |
3 |
10 -а |
Ядвіжук Н. В. |
45 |
Арафаїлова Катерина |
Російська мова |
3 |
11 - б |
Мазурок А. П. |