Екскурсія до військової частини

15 квітня учні нашого навчального закладу відвідали військові частини А1337 та А1671. Екскурсії проводились з метою профорієнтації, закріплення матеріалу, вивченого на уроках Захисту Вітчизни, та підготовки учнівської молоді до служби в ЗСУ. Під час екскурсій учням школи було продемонстровано умови, в яких мешкають солдати, зразки армійської зброї та бронетехніки, а також зміну чатових та їх дії під час несення варти. За час перебування у військових частинах учні мали змогу ознайомитись із зразками бойової зброї, вивчити зовнішню та внутрішню будову представленої бронетехніки. Екскурсії були змістовними, проводились у цікавій формі, викликали позитивні емоції та залишили незабутні враження в учнів.