Зустріч з письменником

22 квітня 2014 року у актовій залі НВК №12 відбулася зустріч учнів нашого закладу з письменником-мандрівником та випускником школи Максом Кідруком. Під час зустрічі учні 10-х класів мали ексклюзивну можливість дізнатися про подорожі та враження відомого випускника НВК №12, зокрема про відвідування 32 країн, зустрічі з небезпечними хижаками на відстані лише кількох метрів, фото з якими були продемонстровані, написання 8 книг та багато іншого.

Також розповідь автора супроводжувала мультимедійна презентація, на якій учні мали змогу побачити фото старовинних побудов, як всім відомих, так і тих, про існування яких переважна більшість присутніх навіть не здогадувалась. Протягом зустрічі учні могли вступити у діалог з  письменником. Не обійшлося і без презентування його останньої книги та показу її трейлера, що за своїм змістом нагадував трейлер голлівудського повнометражного фільму в стилі “Action”. По закінченню зустрічі багато учнів виявили бажання взяти автограф, сфотографуватися з письменником, придбати книги та висловити схвальні відгуки про зустріч.