Сходинки до Олімпу

13 травня 2014 року на подвір’ї НВК №12 відбулося традиційне свято вшанування переможців олімпіад та конкурсів «Сходинки до Олімпу». На святі були присутні ті, хто своєю наполегливою невтомною працею не дає відпочивати учнівському таланту, заснути учнівському розуму; ті, завдяки чиїй праці на шкільному зоряному небосхилі талантів засяяли нові зірочки. Це вчителі. Присутні й ті, чиїми талантами у цьому році збагатилася школа – кращі з кращих учнів: ерудовані, розумні, спортивні, творчі, ініціативні. І, звичайно ж, знаходилисяся ті, хто у хвилини важких буднів, кропіткої праці підтримував наших учнів, опікав своєю любов’ю, теплом і ласкою. Це їхні батьки. Також на святі були присутні і гості: начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Харковець В.С. та завідувач кабінету по роботі з обдарованими дітьми Пасічник О.Б., з чиїх рук учні і отримували свої нагороди.

На початку свята до всіх присутніх звернулася директор школи Лагоюк В.Ю. У своїй промові вона відзначила важливість таких заходів, на яких особлива увага приділяється обдарованій молоді, а також оголосила результати виборів президента Шкільного учнівського парламенту, що пройшли напередодні та привітала переможницю, ученицю 9В класу Волошину Вікторію. Решта кандидатів також отримали  місця у парламенті школи: Бистрякову Анну було призначено на пост заступника з гуманітарних питань, Бондарина Велимир став заступником з інформаційно-комунікаційних технологій.   В перервах між нагородженням призерів та переможців різноманітних олімпіад та конкурсів для всіх присутніх дарували свою енергію та шалений позитив танцювальний колектив «Дванашки», вокальні дуети та ансамблі у складі як молодших школярів, так і випускників школи. Свої нагороди дістали і вчителі, що своєю невтомною працею готували переможців.

Сподіваємося, що кількість переможців з кожним роком буде тільки збільшуватися і ці учні всіляко прославлятимуть нашу школу і неньку Україну.