Вітаємо призерів міського огляду-конкурсу патріотичної пісні та строю «Червона калина»

Почалося все ще 06 жовтня 2014 р. на шкільному подвір’ї, коли проводився загальношкільний огляд-конкурс стройової підготовки «Червона калина» серед взводів 10-11 класів (всього 7 взводів). В даному конкурсі оцінюванню підлягали: проходження строєм та виконання військового вітання, повороти ліворуч, праворуч, кругом на місці та в русі, робота командира взводу.

За підсумками проведеного огляду-конкурсу найкращим командиром взводу став учень 11-Б класу Бондарина Велимир. А призові місця взводи посіли в такому порядку:

І місце – 11-В клас;

ІІ місце – 11-Б клас;

ІІ місце – 10Б клас;

ІІІ місце – 10-В клас;

ІІІ місце – 11-А клас.

Призери даного конкурсу були нагороджені відповідними Грамотами.

Найкращі представники взводів представляли наш заклад на міському огляді-конкурсі патріотичної пісні та строю «Червона калина», який проходив 14 жовтня 2014 року на майдані «Нежалежності». Честь школи вістоювали такі учні: Пасечніков М. (10А), Креховецький А. (10А), Іванюк М. (10В), Коляда Ю. (10В), Жданюк В. (10В), Осипчук А. (10В), Гульчук М. (10В), Барановська А. (10В), Козарез Д. (10В), Волошина В. (10В), Парфенюк А. (11А), Бондарина В. (11Б), Процюк М. (11Б), Боковець В. (11Б), Бєлка Д. (11Б), Миронюк О. (11В), Багрій О. (11В), Новак Л. (11В), Олексюк А. (11В), Лагнюк І. (11В), Тарасюк О. (11Г). А керував підготовкою учнів до конкурсу вчитель предмета «Захист Вітчизни» Куришко К.А.

За злагоджений рівень проходження строєм та виконання військового вітання, майстерний рівень виконання стройової патріотичної пісні взвод нашого закладу був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо призерів конкурсу та бажаємо подальших успіхів!