Свято «Козацькі розваги» для 2х класів

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День козацтва. Козацтво- звитяжна історія і велика гордість нашого народу. 23 жовтня 2014 року в актовій залі школи було проведено свято «Козацькі розваги» для учнів 2-Д, 2-Ж, 2-Е, 2-З класів. Випробування проходили гурти: «Сонечко», «Запорожець», «Захисник» та  «Козачок». Наші маленькі козаки змагалися у таких конкурсах, як «Вправні вершники», «Посади город», «Козацька мудрість», «Збий ворога», «Засвіти вежу», «Пліч-о пліч з товаришем» та інші. За підсумками журі найсильнішими та найспритнішими виявились учасники гурту «Сонечко». Друге  місце вибороли козаки гурту «Козачок», а третє місце посіли гурти «Запорожець» та  «Захисник».

По завершенню свята ми переконалися, що наші учні є нащадками славного козацького роду, що в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних людей – вільних козаків.