9 листопада - День української писемності та мови

День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.  Тому сьогодні, 7 листопада, у переддень цього свята , у НВК № 12 пройшли різноманітні заходи. Учні брали активну участь у конкурсі малюнків «Мій рідний край, моя земля», конкурсі виразного читання  власних поезій «Осінь в Україні». Учні дев’ятих  класів перегорнули сторінки  усного журналу    “ Від Нестора – літописця до ХХІ століття».

Восьмикласники були захоплені грою  «Розшифруй записи», а семикласники вправлялись у написанні самодиктантів.  Та кульмінацією дня стала  зустріч  з письменником  Рівненщини  Є. І. Шморгуном. Діти та вчителі зацікавлено слухали розповідь митця про дитинство  та життя в буремні роки становлення України. Щире захоплення було в поглядах присутніх юних читачів в той момент, коли Євген Іванович розповідав про Пересопницьке Євангеліє.

Під час довірливого діалогу з  митцем учні змогли задати питаня та почути вичерпні відповіді. Квіти і теплі  слова вдячності за творчість дарували поважному гостю учні та вчителі. Дух української писемності й аромат  вишуканого рідного слова витали цього дня у  навчально –виховному комплексі № 12.