Благодійність – ліки для душі

Благодійність – ліки для душі. Це підтримка, співчуття, розрада. На жаль, світ спустошений егоїзмом. І всім байдуже до тих, хто дійсно потребує моральної та матеріальної допомоги. Але благородність та доброта людського серця вражають своїми надзвичайними розмірами. І це справді прекрасно! Адже ще знаходяться люди, що переймаються не лише своїми проблемами, а й з проблемами інших.  Це справжнє задоволення знати те, що особи із щирим серцем і відкритою душею є і у нашій школі.

Педагогічний колектив НВК№12 приємно вражений, що з ініціативи шкільного учнівського парламенту учні закладу упродовж декількох днів дали невеличкий, але такий жаданий еліксир учениці 10 класу Оксані. Це дівчина, яку на пішохідному переході одного вечора збила машина. Однісінька мить, буквально хвилина, та зловіща хвилина, що кардинально змінила її життя.

Чи може таке залишити когось байдужим? Ні! Саме тому учні організували шкільний благодійний арт-марафон «Маємо честь запросити» з метою зібрати кошти на лікування. Приємно відзначити, що цього року він відбувався аж у три етапи і до його проведення міг долучитися кожен бажаючий. В ході благодійного арт-марафону «Маємо честь запросити» було зібрано 7550 грн. Наприкінці свята до всіх присутніх зі словами вдячності звернулася директор школи Лагодюк В.Ю. та голова комісії           «Милосердя» Бистрякова Анна

Учителі нашої школи щиро вдячні тим, хто не обійшов осторонь, а долучився до акції. Діти випромінювали зі сцени не лише артистизм, а й тепло своїх небайдужих сердець. Це не простий збір коштів, а прагнення кожного морально підтримати дівчину. Адже   і учні, і вчителі – всі Господа благають, щоб її здоров’я покращилось. Ми усі віримо у те, що зовсім скоро Оксана самостійно прийде до школи, зможе закінчити 11 клас і приємно здивує усіх своїм захоплюючим вальсом  на випускному балі.

Педагогічний колектив НВК№12