«Нова радість стала»

19 січня 2015 року на Майдані Незалежності відбувся міський фестиваль вуличних вертепів та музик «Нова радість стала». Взяти участь у ньому могли як учні зі своїми батьками, так і небайдужі освітяни міста. Цього дня колядки, щедрівки і просто святкові пісні лунали у самому серці Рівного з 10-ї години ранку і до вечора. Творчі колективи представляли увазі глядачів цікаві постановки та вертепи, багато з яких розкривали проблеми сьогодення нашої країни. Свій виступ на фестивалі представив і колектив НВК №12 «Різдвяні дзвіночки» зі своїм керівником Діхтяренко Тетяною Миколаївною.  На головну сцену міста вийшло понад двадцять учнів нашої школи, які у своїх піснях прославляли народження Христа, з глибокою вірою, що це свято призведе до відродження нашої вільної та незалежної України.

Щиро дякуємо учням та керівнику за участь у фестивалі та бажаємо подальших творчих злетів, і звичайно ж миру та спокою усій Україні!