Заходи по евакуації в надзвичайних ситуаціях

29 квітня 2011 року у Навчально-Виховному Комплексі №12 проведено з учнями  інструктаж дій у надзвичайних ситуаціях. Після додаткового інструктажу із вчителями школи, які, безпосередньо, залучалися до проведення евакуації о 11 год. 20хв. та о 16:10 по системі оповіщення людей про надзвичайну ситуацію, всі діти та вчителі почали навчальну евакуацію із приміщень школи.

Були задіяні всі евакуаційні виходи із будівлі. Працівники школи чітко виконували свої дії в разі виникнення пожежі, спрямовували евакуацію дітей у відповідних напрямках, адже даний захід проводиться щорічно. За лічені хвилини всі діти та вчителі успішно покинули будівлю школи та вишикувалися на майданчику. Кожний вчитель перерахував своїх учнів та доповів дирекції школи у встановленому порядку.

Закінчилися навчання із підведенням підсумків із всіма задіяними працівниками, які брали безпосередню участь у проведені евакуації. Основна мета була досягнута – ніхто не постраждав та отримав необхідні практичні навики. Можна сказати із впевненістю, що в цьому навчальному закладі, в разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, педпрацівники та діти будуть діяти вміло та рішуче.