Перемога у Всеукраїнському фестивалі

12-14 червня 2015 року у місті Львів відбувся Всеукраїнський фестиваль “Юні таланти України”. На фестивалі брали участь близько 3000 учасників. Оцінювало виступи конкурсантів 10 членів журі до складу якого входили заслужені артисти України. В запеклій боротьбі Єстрадно - циркова студія “Єрідан”, до складу якої входять учениці НВК №12: Поліщук Дарина - учениця 7-г класу, Кухарук  Єлизавета- учениця 5-в класу, Балабко Соломія – учениця 7- г класу, Гаврилюк Ольга - учениця 7-в класу, Бабак Анастасія- учениця 6 – д класу , Мудра Анастасія – учениця 7-г класу , Наумчук Анна – учениця 7- г класу ,Побережна Христина - учениця 6-а класу, Шумакевич Юлія - учениця 5-г класу, Богданець Яніна - учениця 4- класу, Руда Маргарита – учениця 5-д класу,здобули переконливу перемогу. До Рівного дівчата привезли головний кубок фестивалю та диплом переможців.

Вітаємо з перемогою дівчат та їх тренера Климець Вікторію!