Створення умов для здобуття учнями якісної освіти

07 вересня 2015 року в приміщенні актової зали НВК№12 відбулася загальношкільна батьківська конференція, на якій були присутні голови батьківських комітетів, класні керівники та учителі-предметники. В ході конференції директор школи Лагодюк В.Ю. прозвітувала про створення якісних умов для здобуття учнями повної загальної середньої освіти. Директор зазначила, що діяльність навчального закладу будується так, щоб сприяти розвитку особистості, гармонізації і гуманізації взаємин між учнями і педагогами, школою і родиною та ознайомила присутніх з Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Під час конференції звітував голова піклувальної ради школи Конько Тарас Євгенович. У своїй доповіді він висвітлив використання батьківських коштів для покращення матеріально-технічної бази школи. В ході батьківської конференції було вирішено здавати благодійні кошти лише на добровільній основі, делегувати повноваження забезпечення навчального необхідними товарами та послугами активу піклувальної ради, забезпечувати прозорість використання коштів та звітувати перед батьками учнів класу.