Олімпійський тиждень та Олімпійські уроки у НВК №12

З 7 по 9 вересня 2015 року у НВК №12 м. Рівного до Дня фізичної культури та спорту традиційно проводилися спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи відповідно до Положень  про Олімпійський тиждень та Всеукраїнський олімпійський урок.

7 вересня цього року до навчального закладу завітала випускниця НВК №12 м. Рівного, заслужений майстер спорту України, фіналіст Олімпійських ігор (2012 р.), дворазовий призер чемпіонату Європи, дворазовий призер Кубка Європи з легкої атлетики Земляк Ольга Миколаївна.

Чемпіонка розповіла дітям про свої досягнення і дала відповідь на запитання, що цікавили дітей. Також учні побачили відео найвизначніших спортивних змагань за участю Ольги Земляк. Звертаючись до дітей, пані Ольга Земляк зазначила: «Наша область славиться багатьма відомими спортсменами, і я впевнена, що саме ви маєте всі шанси в майбутньому представляти нашу область і Україну на світових змаганнях. Найголовніше – це зміцнення свого здоров’я та прагнення до успіху та нових досягнень». Після закінчення бесіди чемпіонка провела для учнів легкоатлетичну розминку. Усі бажаючі мали можливість сфотографуватися з Ольгою Земляк.

8 вересня Олімпійські уроки для учнів молодших класів провели вихованці закладу: бронзові призери чемпіонату України з баскетболу Ваврик Анастасія, Процікевич Олександра та багаторазовий призер Всеукраїнських чемпіонатів з плавання Ковенько Любов, володарка І дорослого розряду. Дівчата-баскетболістки розповіли дітям, чому саме баскетбол є їх улюбленим спортом, показали основні правила гри та провели змагання.

Ковенько Люба продемонструвала для учнів 4-Е класу свої нагороди, розповіла, як здобувала їх, а потім провела для діток розминку та веселі естафети. Переможці змагань отримали з рук спортсменки грамоти.

9 вересня 2015 року в закладі було проведено ще один Олімпійський урок «Біг робить мене щасливою», на який завітала Станко Світлана Олександрівна, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України з легкої атлетики. На уроці у формі невимушеної бесіди учні поспілкувалися із спортсменкою про особливості підготовки до змагань, тренувальний процес, про участь у міжнародних змаганнях та досягнення Світлани Олександрівни. Впродовж усього уроку спостерігався високий інтерес дев’ятикласників до життя та досягнень чемпіонки.

Але впродовж Олімпійського тижня у закладі, крім Олімпійських уроків, учителями фізичної культури було проведено ще багато інших спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів з метою формування в учнів навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом. Серед таких заходів –  конкурси малюнків, спортивні змагання, уроки про історію виникнення Олімпійських ігор, веселі естафети. Всі заходи відзначалися високою активністю учасників та якісною підготовкою педагогів.