Свято Матері

5 травня 2011р у 3-Д класі НВК № 12 відбулося “Свято Матері” під керівництвом нашої улюбленої вчительки Мосійчук Галини Анатоліївни.

Свято мені сподобалося, як і багатьом іншим батькам. Діти помітно підросли, стали більш впевнені в собі. Дуже вдало був підібраний сценарій. Не одна мама крадькома витирала сльози, радіючи за свою дитину.

Особливо приємно те, що діти не тільки розказували вірші, але й порадували арабськими та індійськими танцями,багато співали, насмішили гуморесками.

Хотілося б відзначити вчительку англійської мови Немченко Наталію Іванівну завдяки якій, діти помітно підтягнулися у вивченні англійської мови. На святі вони інсценізували казку, розказували вірші, діалоги, співали пісні англійською.

Ткач Жанна Олександрівна допомагала музичним супроводом. Ця енергійна жінка вчить наших дітей співати пісні, жанрів музики, нотам.

Хочеться, щоб і надалі наші діти готувались до інших  свят з такою охотою і завзятістю. Репетиції дітей згуртовують, вони з радістю виступають.

Бажаю Галині Анатоліївні терпіння, натхнення і розуміння до наших дітей і, звичайно, як і кожній жінці — особистого щастя.