Порушення прав у казках

З метою формування ціннісного ставлення до себе та в рамках проведення місячника правових знань «Я, час, право» 26 листопада 2015 року у актовій залі НВК№12 було проведено експрес-гру «Порушення прав у казках» для учнів 4-х класів. Ведучі розповіли дітям про міжнародний документ «Конвенцію ООН про права дітей», а також про обов’язки та права учнів, про правила поведінки у школі, вдома, у громадських місцях.

Казкову подорож розпочали учні  4-Д класу (класний керівник Коваль Г.Є.), які уміло  інсценізували  казку «Котик і півник».У цій казці було задіяно найбільше казкових героїв. Цікавою був перегляд казки «Червона Шапочка», акторами якої були учні 4-Г класу (класний керівник Рибчинська К.В.) .Завдяки учням 4-Б класу (класний керівник Петренко Н.Я.) до нас завітав всім знайомий «Колобок». Для цього виступу були  підготовлені яскраві  декорації. Учні 4-Ж класу (класний керівник Марчук О.А.)  інсценізували «Попелюшку». У дітей були неймовірні костюми,.Далі ми потрапили на обід у казку « Лисичка та Журавель», яку підготували учні  4-А класу ( класний керівник Невелічук Л.П.). Учні 4-Е класу презентували усім знайому казку «Буратіно» (класний керівник Мосійчук Г.А.), а у виконанні учнів 4-В класу (класний керівник Гисюк Н.В.) «Зайчикова хатка» захопила усіх глядачів неймовірними костюмами та чудовими декораціями.

Звичайно нашим талановитим учням  допомогли турботливі класн6і керівники і люблячі батьки.

Мосійчук В.,  Менько.Д, члени ШУП

Порушення прав у казках