Податки у нашому житті

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та з метою ознайомлення учнів з роботою податкової служби, видами податків та важливістю їх сплати, 07 грудня 2015 року в актовій залі НВК№12 відбулася зустріч учнів 10-х класів з головним державним інспектором відділу комунікацій ДПІ в Рівненській області Кожевніковою Н.Д. В ході зустрічі учні взяли участь у правовій вікторині «Податки у нашому житті», під час якої дали відповіді на запитання про історію виникнення податків та зборів, про зміни в адмініструванні, зокрема на тих, які позначилися на формуванні місцевих бюджетів. Учні цікавилися новими електронними сервісами, які пропонує ДФС України. Зустріч пройшла у цікавій та змістовній формі.