Вдалий старт – запорука успішної реалізації Всеукраїнської програми освіти «Демократична школа»

Зі Львова, де 17 – 18 березня 2016 року відбувся вступний тренінг за Всеукраїнською програмою освіти «Демократична школа», повернулася команда учителів НВК №12 у складі: Лагодюк В.Ю. – директора НВК №12, Грекул Л.В. – головного спеціаліста, представника інспекторського відділу управління освіти м. Рівного, Мотузко О.В. – заступника директора з навчально-виховної роботи, яка керує кафедрою історії і права, Жагаріної О.О. – вчителя історії та правознавства, члена ради та піклувальної ради закладу.

Шкільна команда приїхала окрилена новими ідеями, задумами та бажанням втілити їх у життя, отримала унікальний досвід з точки зору сучасного технологічного підходу, форм і методів роботи, які використовувались  під час спілкування учасників у ході тренінгу.

У закладі зроблено перші кроки в напрямку реалізації проекту «Демократична школа»: було організовано зустрічі з педагогами, які зацікавилися програмою, відбулося обговорення перспективних напрямів роботи та перших кроків щодо формування ініціативних груп, до складу яких ввійдуть представники від батьківської громадськості (по 3 від кожного класу).          29.03.2016 року заклад зустрічатиме сертифікованих тренерів програми – Ковтонюка А. та Присяжнюк С., які для педагогічного колективу, батьківської громадськості та бажаючих працювати за проектом презентуватимуть програму в інтерактивній формі та проведуть навчальні тренінги для ініціативних груп.