План проведення семінару-тренінгу "Демократична школа" в НВК №12 22.09.16 (чт.) та 23.09.16 (пт.)

Тренінг спрямований на покращення наступних стандартів:

ІІ  сфера змін:  ОДГ/ОПЛ у навчально-виховному процесі. Тематика ОДГ/ОПЛ викладається у рамках окремого предмету в межах державного програми лише у старших класах.

2.1.4. Посібники Ради Європи з ОДГ/ОПЛ використовуються у проведенні уроків.

ІІІ сфера змін: зв’язки, партнерство та співпраця з місцевою громадою та батьками

3.1.2.  У школі існують ініціативні групи чи організації, які об’єднують різні зацікавлені сторони задля вирішення проблем, що постали перед громадою

3.1.4 Школа сприяє участі школярів у житті громади та в суспільних дискусіях

• 1 сесія (1,5 год.)Програма «Демократична школа» та участь навчального закладу. Сфери змін.
  • 2 сесія (1,5 год.)Використання посібників Ради Європи з ОДГ / ОПЛ у навчально-виховному процесі
  • 3 сесія (1,5 год.) – Шкільне самоврядування. Основні підходи  до участі молоді.
  • 4 сесія (1,5 год.) – Налагодження партнерських відносин з громадою (органами місцевого самоврядування).  Спільна проектна діяльність.