Демократичні зміни у школі

В рамках реалізації Всеукраїнської Програми " Демократична школа" 03.10.2016 у НВК 12 відбулося спільне засідання шкільного учнівського парламенту та ініціативної групи учителів, адміністрації школи І представників батьківської громадськості. Присутні обговорили план заходів у сферах змін, а учні внесли корективи відповідно до запитів молоді . Такі питання, як шкільна форма, створення індивідуального місця школяра, поведінка на перервах та у шкільній їдальні викликали жваві обговорення, після яких було прийнято відповідні узгоджені рішення та внесено корективи до плану заходів. Сподіваємося, що лише консолідуючи зусилля учнів , учителів та батьків, ми зможемо досягнути позитивних демократичних змін як у школі, так і у суспільстві.