mod_vvisit_counterПопередній місяць19290

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:36

Демократична школа

Впроваджуючи проект "Демократична школа" в Рівненському НВК №12 та з метою формування ціннісного ставлення до праці, відбулася година спілкування в 7-А класі (класний керівник Місюра О.С.).

Батьківський колектив неодноразово брав участь у таких заходах. Цього разу мама учня Мацнєва Владислава Наталя Євгенівна спілкувалася з учнями і цікаво розповіла про специфіку своєї професії. Семикласники були дуже активними під час бесіди, їм дуже сподобалося розкривати таємниці різних спеціальностей. Батьки, зі свого боку, вирішили підтримати розпочатий діалог з дітьми і надалі люб'язно погодилися приходити на години спілкування і ділитися тонкощами тієї роботи, якою вони займаються.

Класний керівник 7А класу НВК№12 Місюра О.С.