НВК 12 - класна родина!

НВК 12 - класна родина!

В рамках реалізації Всеукраїнської програми "Демократична школа"та з метою поглиблення знань учнів з ОДГ/ОПЛ на цьому тижні у НВК12, учителем правознавства О. Жагаріною, було проведено тренінги для лідерів учнівського самоврядування на теми, які є актуальними для дітей. Під час тренінгів учні своїми діями та висновками довели свою активну громадянську позицію та небайдужість до проблем сьогодення. Діти доволі по-дорослому визначали найважливіші пріоритети у житті. В 7-А класі (кл. керівник О. Місюра) з ініціативи дітей розпочато спільно із батьками учнів цікаву профорієнтаційну роботу.А саме, батьки учнів на виховних годинах розказують про свої професії. Заплановано проведення стажування учнів школи в установах та організаціях, де працюють батьки. Приємно, що учителі школи використовують неформальні інноваційні тренінгові форми роботи з дітьми та батьками. Радію з того, що учні, їх батьки та учителі НВК 12 - одна велика класна родина.

Директор НВК №12 Лагодюк Вікторія Юріївна

Переглянути фото...