mod_vvisit_counterПопередній місяць19290
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)991262

Ваш IP: 54.242.193.41
Сьогодні: 22-07-2019 22:31

Підсумкова конференція І етапу Всеукраїнського проекту "Демократична школа"

29-30 червня в м.Київ відбулась підсумкова конференція першого етапу Всеукраїнського проекту "Демократична школа".Було представлено добрі практики демократичних змін у школах та відбулося планування діяльності мережі шкіл програми.

Завдяки демократичним змінам, що відбулися у НВК-12 м. Рівне, активізувалася робота членів шкільного учгівського парламенту.Цінним є те, що наші діти на тільки вийшли на міський рівень, а стали самостійними! Процес не зупинити...змінилися ми, діти і батьки. Завдяки ефективному ПАРТНЕРСТВУ змінилася школа:) Ми радіємо успіхами наших вихованців, які реалізують 7 проектів Всеукраїнського та міжнародного рівнів. З власної ініціативи наші діти беруть активну участь у роботі органів місцевого самоврядування.Співпраця з батьківською громадскістю та 5 різноплановими громадськими організаціями сприяла тому, що школа сьогодні стала центральним культурно-освітницьким центром громади міста:)

Переглянути відео -