gototopgototop

Стоп булінг

 

У понеділок 22 жовтня у 3-Д класі був проведений урок "Стоп булінг" з метою формування толерантного ставлення до оточуючих, щоб не допустити у майбутньому проявів жорстокості і попередити цькування серед дітей та підлітків. Цей захід провела мама учня нашого класу, начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Рівненській області Ірина Матаєва та член Координаційної ради молодих юристів при ГТУЮ у Рівненській області Лілія Радчук. 
Вони розповіли дітям, що таке булінг та його прояви. Під час практичної частини уроку третьокласники розв’язували ситуаційні завдання, з цікавістю задавали різні запитання, розповідали, які випадки негативної поведінки серед однолітків вони зустрічали. Діти переглянули відеоролики на тему булінгу та організували невеличкий флешмоб #МиЗаДружбу
Також школярі отримали інформаційні буклети на тему «Зупинимо Булінг разом», в яких міститься інформація про булінг та алгоритм дій для батьків, чиї діти стали жертвами цькування, або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей. 
- Ми хочемо, щоб наші школи були територією безпеки і поваги, - сказала Ірина Матаєва. 
Щиро дякуємо Ірині Матаєвій та Лілії Радчук за урок, на якому діти побачили, що цькування і дискримінація не роблять людину кращою, сильнішою, авторитетнішою.