Участь у Всеукраїнській програмі освіти «Демократична школа»

Вітаємо директора НВК №12 Лагодюк Вікторію Юріївну, педагогічний і учнівський колективи з обранням до  участі у Всеукраїнській програмі освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа». Програма реалізовується Європейськім центром імені Вергеланда (м.Осло) у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи на підтримку системних реформ у сфері середньої освіти в Україні. Програма спрямована на поглиблення культури демократії у школі шляхом підтримки демократизації  та децентралізації шкільного врядування, пропагування демократичного середовища в навчально-виховній роботі.

Програма передбачає співпрацю між школами , представниками місцевої громади, батьків та органів самоврядування, а також сприяє розвитку партнерських зв’язків між школами. Діяльність програми ґрунтується на Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та справ людини, ухваленій Рекомендацією CM/Rec(2010)7 і відповідає пріоритетам Плану дій Ради Європи для України на 2015 – 2017 роки.