mod_vvisit_counterПопередній місяць15146

Ваш IP: 100.24.209.47
Сьогодні: 21-08-2019 13:31

Всесвітній День безпеки в Інтернеті

В 2004 році Європейська комісія започаткувала Всесвітній День безпеки в Інтернеті задля того, щоб об’єднати зусилля зацікавлених державних, суспільних та приватних організацій для збільшення рівня знань про безпечне і відповідальне використання Інтернет-технологій.

В Україні в цей день у закладах освіти  діти та молодь обговорюють питання:

• безпечної поведінки в Інтернеті
  • потенційних загроз
  • випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту

В НВК №12, уже традиційно,  також проводяться заходи до Дня безпеки в Інтернеті.

Так, зокрема, цього року в учнів 3-х класів відбувся урок-казка "Золоті правила Інтернету". Учні старших класів прийняли участь у тренінгу, в ході якого ознайомилися з основними Інтернет загрозами та намагалися самостійно сформулювати правила безпечного використання служб мережі Інтернет. Інші школярі ознайомилися з відео-роликами повчального змісту, що демострувалися у вестибюлі ІІ поверху.