mod_vvisit_counterПопередній місяць15146

Ваш IP: 100.24.209.47
Сьогодні: 21-08-2019 13:34

День безпечного Інтернету

Інтернет є прекрасним джерелом для нових знань, допомагає у навчанні, займає дозвілля. Але в той же час, Мережа таїть у собі багато небезпек. Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

11 лютого 2014 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходив День безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті. Наша школа також не лишилася осторонь, у закладі вчителями інформатики спільно з учнями було проведено заходи присвячені Дню Безпечного Інтернету.