gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні212
mod_vvisit_counterВчора347
mod_vvisit_counterЗа тиждень212
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3663
mod_vvisit_counterЗа місяць14293
mod_vvisit_counterПопередній місяць11982
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1499097

Online (за останні 20 хвилин): 9
Ваш IP: 34.228.229.51
Сьогодні: 28-11-2021 17:41
   . ,

Відгуки учнів, щодо заходів проведених до Дня Безпечного Інтернету-2019

На сьогоднішньому уроці, що проводився у рамках  Днів Безпечного Інтернету, ми повторили правила безпечної роботи в Інтернеті, обговорили проблемні ситуації, що можуть трапитися в Інтернеті, та як захистити себе від Інтернет-шахраїв.

Клименко О. (9кл.)

На мою думку, тема щодо правильного користування Інтернетом в наш час дуже актуальна, оскільки насьогодні дуже багато небезпек у віртуальному світі. І мені здається, що не є зайвим проводити уроки на цю тему. Адже потрібно завчасно попереджувати негативні ситуації, що можуть спіткати під час користування Інтернетом, і нагадувати про це усім дітям. Дякую вчителям інформатики.

Арєшина А. (9кл.)

Я сьогодні зрозуміла, що Інтернет не завжди безпечний і потрібно обережно поводитися. Ми, переглянувши відео та презентацію, дізнались багато повчальних порад.  Дякуємо за урок. Сподобалося.

Кирильчук В. (7кл.)

Сьогодні на уроці ми повторили правила безпеки в Інтернеті. Я впевнилась, що потрібно обережно відвідувати сайти. Також зрозуміла, що потрібно більше перебувати в реальному світі.

Столярчук Т. (7кл.)

На уроці ми дізналися, як захистити себе від кібербулінгу, від інтернет-шахраїв та як безпечно користуватися Інтернетом. Також нам тепер відомий телефон гарячої лінії Кіберполіції.

Походзей А. (8кл.)

 

Я навчилась безпечно користуватися Інтернетом. Дізналась, що, навіть, аматорське відео з концерту моєї улюбленої групи розміщене в Інтернеті, теж порушення авторських прав.

Українець Ю. (8кл.)

Сьогодні я ще раз переконався, що Інтернет це не тільки корисна платформа, а й проблема, адже в Інтернеті, мабуть, чатує набагато більше загроз ніж у реальному житті. Тому потрібно бути насторозі.

Воробей А. (9кл.)

Мене досить засмутило те, що світ настільки залежний від гаджетів та Інтернету. Але якщо усе таки користуватися Інтернетом, то на цей випадок існують «Правила безпечної роботи у Всесвітній мережі». То ж я їх буду дотримуватися.

Баранчук О. (9кл.)

Я зрозуміла, що потрібно більше приділяти увагу реальному життю, а не соціальним мережам. Тим паче, у віртуальному світі люди не завжди видають себе за тих, хто вони є насправді.

Минюк А. (9 кл.)

Я зрозуміла, що життя без смартфону існує. В Інтернеті багато шахраїв і їх потрібно остерігатися.

Мрозовська З. (9 кл.)

Потрібно більше уваги приділяти рідним та друзям. Багато чого ми пропускаємо через те, що відволікаємось на соціальні мережі, онлайн ігри.

Також не потрібно бути дуже довірливим, не публікувати своїх фото та приватну інформацюї про себе та своїх близьких.

Ксенжук А. (9 кл.)