Проект “Здоров’я на тарілці” / Projekt “Zdrowie na talerzu” / Учні НВК №12 за здоровий спосіб життя!!!

Проект “Здоров’я на тарілці”

Projekt “Zdrowie na talerzu”

Переглянути фото по проекту...

Стартував україно-польський проект по здоровому способу харчування «Здоров’я на тарілках».  Врамках проекту 05.05.2011року відбулась зустріч з Гурським Аннатолієм Йосиповичем, кандидатом медичних наук, заслуженим лікарем України, головним лікарем Рівненського ендокринологічного центру, доцентом кафедри екології НУВГП.

Учнів зацікавили питання:

- Що ж таке здорове харчування і як його організувати?
- Як комбінувати продукти харчування, щоб не нашкодити зоров’ю?
- Які страви можна вважати корисними?
- Як зробити здорове харчування смачним?
- Чи є нездорове харчування причиною багатьох хвороб?

На всі ці і багато інших запитань спільно з польськими та литовськими однолітками будуть дані відповіді під час робочої поїздки до Варшави (Польща). Планується обмінятися досвідом щодо  культури та побуту наших народів, навчитись смачно і корисно харчуватись, видати збірник рецептів, розповсюдити свій дослід серед однолітків і дорослих.

Побажайте нам успіхів!

Приєднуйтесь до нас!