gototopgototop

Методичний брифінг "Науково-педагогічний проект"Інтелект України "

12 грудня 2018 року в Рівненському НВК N12 відбувся міський методичний брифінг "Науково-педагогічний проект"Інтелект України ". Українська мова". Учителі української мови НВК N12,, які працюють у проектних класах, ознайомили колег із навчальних закладів міста з методикою викладання предмета в класах, які навчаються за науково-педагогічним проектом "Інтелект України", поділилися досвідом, знаннями, провели майстер-класи.

 

 


 

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ - НЕ ОБМЕЖЕННЯ, А ЗАПОРУКА СПРАВЖНЬОЇ СВОБОДИ

Протягом 11.12.2018-15.12.2018 у школі відбувався тиждень правознавства ,під час якого було проведено тематичні уроки ,бесіди ,зустрічі,конкурси творчих робіт та перегляд фільмів.

 


 

Костюмована вечірка

 

Що таке "гідність" та гідні вчинки?

Що таке "гідність" та гідні вчинки?НВК12 м.Рівного долучився до Всесвітнього Дня Гідності в Україні.Учні 10-х класів переглянули відеозвернення від Уповноваженого Президента України з прав дитини М.Кулеби та Н.Мосійчук.В ході уроку були надані відеоповідомлення ,які висвітлювали проблеми корупції,порушення прав дітей та приниження гідності людини.За допомогою "Путівника" Всесвітнього Дня Гідності ми,дискутували ,обговорювали,мріяли,писали лист у майбутнє та зробили висновок,що гідні люди ніколи не дозволять принижувати та ображати себе ,вони завжди з повагою ставляться до свободи особистості інших.Гідні вчинки мають бути в щоденних справах.Найголовніше своєчасно допомогти тим,хто цього потребує,допомогти безкорисливо!


 

Екологічна гра «Кошик грибника»

З ініціативи учнів комісії по роботі з молодшими школярами Квятковської К., Кухарук Є. 6 грудня у 4-Г класі (класовод Квятковська Л.Ф.) відбулась екологічна гра «Кошик грибника», де учні вчились розрізняти їстівні та отруйні гриби, склали основні правила поведінки під час подорожі до лісу. Захід сприяв вихованню бережливого ставлення до природи та власного життя.

 


 

Веселі, спритні та умілі…

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.
З нагоди Дня Збройних Сил України 05.12. у 6-Г класі відбулось спортивне свято «Веселі, спритні та умілі», яке сприяло згуртуванню дитячого колективу, розвитку кмітливості, спритності, дружби та прагнення до занять фізкультурою.
Класний керівник: Бугайчук О.О.

 


 

Любов до мистецтва

З метою ціннісного ставлення до культури, плекання любові до мистецтва учні 1 - Г класу, класовод Лапчук В. Б. , сьогодні відвідали Рівненську юнацьку бібліотеку.
В цікавій формі було проведено діткам знайомство з бібліотекою. А ще з більшим захопленням вони слухали виступ учнів Першої музичної школи ім. Лисенка.
Щиро дякуємо працівникам бібліотеки за чудовий настрій.

 


 

Ранкове коло


 

Здоров'я – це головна цінність людини

Здоров'я – це головна цінність людини.
З ініціативи учнів комісії по роботі з молодшими школярами Негодюк С., Ткач К., Мусій М. 4 грудня в 3-В класі було проведено виховний захід «Все в твоїх руках», метою якого є виховання потреби в здоровому способі життя, відповідальності за своє здоров'я. Учні розповіли про чинники здорового способу життя, закликали всіх присутніх берегти своє здоров’я.

 


 

Дискусія про корисні і шкідливі звички

Сьогодні мої вихованці активно вели дискусію про корисні і шкідливі звички. Собріолог Оробець Юрій Григорович цікаво розповів про здоровий спосіб життя.



 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

  • Кирильчука Святослава  8-В клас (2 місце),
  • Волошина Богдана 9-А клас (2 місце),
  • Білоуса Миколу 10-В клас (1 місце),
  • Харчук Оксану 11-Б клас (2 місце)  та вчителів   Чернишову Олександру Петрівну, Скрипнюк Наталію Миколаївну

Адміністрація

 

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

  • Шульгача Олександра  7-Б клас (2 місце),
  • Ярмольчука  Іллю 7-А клас (2 місце),
  • Кавуна Андрія 8-Б клас (2 місце),
  • Воробя Антона 9-А клас (1 місце),
  • Колодинську Анастасію 10-Б клас (1 місце),
  • Ковбу Володимира 11-Б клас (3 місце)  та вчителів Бондарук Людмилу Володимирівну, Замлинну Тетяну Йосипівну, Заброцьку Світлану Віталіївну, Сидорука Святослава Миколайовича

Адміністрація

 

Вітаємо!!!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

 

  • Пацка Максима 9-А клас (2 місце),
  • Петрук Аллу 11-Б клас (2 місце) та вчителя Жагаріну Ольгу Олександрівну.

 



Адміністрація

 

 

Вітаємо!!!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

 

  • Сая Артема 8-Б клас (2 місце),
  • Вінюкову Аліну 8-В клас (1 місце),
  • Олійник Ірину 8 -А клас (1 місце),
  • Омеляненка Миколу 9-А (2 місце),
  • Пацка Мксима 9-А (1 місце),
  • Дорецького Вадима 10-А (3 місце),
  • Пастушук Ольгу 10-А (2 місце),
  • Солончука Тимофія 11-А (1 місце),
  • Савінського Тараса 11-А клас (2 місце) та вчителів Ковальову Людмилу Миколаївну, Мазура Андрія Володимировича, Прончук Марію Василівну, Чернову Ольгу Ігорівну.

 

Адміністрація


 

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

 

  • Колодинського Андрія 8-В клас (2 місце),
  • Колодинську Анастасію 10-Б клас (2 місце),
  • Ільчук Ярину 10-А клас (3 місце),
  • Свободу Максима 11-А (3 місце),  та вчителів  Самолюк Наталію Василівну, Заброцьку Світлану Віталіївну.

 

Адміністрація

Вітаємо!!!

Переможця  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки:

 

  • Савінського Тараса  учня 11-А класу та вчителя  Кирилюк Олену Володимирівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!!

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

  • Нагуляк Аліну 6-А клас (2 місце),
  • Лесняка Захара 6-А клас (1 місце),
  • Чекана Євгена 7-А клас (3 місце),
  • Квуна Андрія 8-Б (1 місце),
  • Ляшкевича Тимофія 8-Б (3 місце),
  • Серпутько Валерію 9-Б (3 місце),
  • Вороб’я Антона 9-А (3 місце),
  • Жемгу Андрія 9-Б клас (2 місце),
  • Кучера Олександра 10-А клас (2 місце),
  • Ільчук Ярину 10-А клас (2 місце),
  • Савінського Тараса 11- А клас (3 місце),
  • Горбань Олександру 11-А клас (3 місце)та вчителів Гуменюк Ларису Миколаївну, Ніколайчук Оксану Іванівну, Гайдук Галину Валентинівну, Третьяк ТамілуСергіївну, Крпович Світлану Миколаївну .

 

Адміністрація





Вітаємо!!!

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

  • Колодинського Андрія 8-В клас (2 місце),
  • Затірку Анну 9-В клас (3 місце),
  • Дмитрука Ігоря 10-А клас (3 місце),
  • Гоменюка Владислава 10-В (2 місце),
  • Свободу Максима 11- А (2 місце),
  • Борушок Вероніку 11-Б (2 місце) та вчителів Бабійчук Тетяну Петрівну, Затірку Олену Михайлівну, Степаненко ЛінуПилипівну, Жежук Зіну Володимирівну.

 


Адміністрація

 

 

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

 

  • Романович Іванну 10-А клас (1 місце);
  • Колодинську Анастасію 10-А клас(2 місце);
  • Кучера Олександра  10-А клас (3 місце);
  • Свободу Максима 11-А (2місце);
  • Солончука Тимофія 11-А (3 місце) та вчителівЗамлинну Тетяну Йосипівну, Заброцьку Світлану Віталіївну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

 

  • Костюкевич Карину 11-А клас (2 місце),
  • Прач Вікторію  10-А клас (3 місце),
  • Мандзюк Анастасію 9-А клас (3 місце) та вчителя Качарабу Ольгу Павлівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

 

  • Свободу Максима 11-А клас (1 місце);
  • Колодинську Анастасію  10-Б клас (2 місце);
  • Левшук Олександру 9-В клас (3 місце);
  • Любечко Олександру 9-В клас (3 місце);
  • Походзей Анну 8-В клас (3 місце) та вчителів Коваль Вікторію Святославівну, Височанську Тетяну Володимирівну,  Місюру Олександру Сергіївну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

 

  • Солончука Тимофія 11-А клас (1 місце);
  • Безменського Івана  9-Б клас (3 місце) та вчителів Чернову Ольгу Ігорівну, Ковальову Людмилу Миколаївну

 

Адміністрація

Вітаємо!!

Переможців ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

 

  • Талащук Катерину (9-В , 3 місце) та вчителів Венцурик Людмилу Михайлівну, Велетнюк Оксану Валентинівну;
  • Кавлюк Ірину (5-В, 3 місце) та вчителів Венцурик Людмилу Михайлівну, Скульську Надію Іванівну.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

 

  • Вінюкову Аліну,ученицю 8-В класу, І місце, учителі Венцурик Людмила Михайлівна, Примачок Валентина Василівна;
  • Файфуру Софію,ученицю 7-А класу,2 місце;
  • Літвиненка Дмитра ,учня 7-А класу,3 місце, вчителі Шамрик Оксана Яківна,Сорока Ірина Володимирівна;
  • Войтович Поліну, ученицю 8-Г класу, 3 місце, учитель Примачок Валентина Василівна;
  • Талащук Катерину,ученицю 9-В класу, 2 місце,учителі Венцурик Людмила Михайлівна,Велетнюк Оксана Валентинівна;
  • Марушкевич Оксану,ученицю 10-А класу,3 місце, учитель Бурбела Тетяна Вікторівна;
  • Мельник Анну, ученицю 11-Б класу , учителі Вітковська Оксана Павлівна , Велетнюк Оксана Валентинівна.

 

Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови:

 

  • Харчук Оксану (11-Б, 1 місце);
  • Жагаріну Ію (11-Б, 2 місце);
  • Колодинського Андрія (8-В, 3 місце) та вчителя Мороз Ольгу Миколаївну.
Адміністрація

 

Вітаємо!!

Переможців міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури:

 

  • Любечко Олександру (9-В, 2 місце);
  • Віюк Анастасію (9-В, 3 місце);
  • Кухар Софію (10-В, 3 місце) та вчителя Залюбовську Валентину Леонтіївну.
Адміністрація

 

 

Вітаємо!!

Переможців міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання:

 

  • Столярчук Тамару (7-Д) та вчителя Шубер Галину Олександрівну.
Адміністрація

 


 

Зустріч ШУП із адміністрацією школи

 

На черговій зустрічі ШУП із адміністрацією школи обговорили план проведення заходів до новорічних та різдвяних свят.
11-12 грудня відбуватиметься шкільний благодійний ярмарок на підтримку Павла Челяди, учня нашої школи. Щиро мріємо про те, що в найближчий час Павлик буде поряд з нами.
Шкільний учнівський парламент організовує новорічний благодійний бал-маскарад для учнів 6-7 класів (20.11, початок о 17.00), для учнів 8-11(21.12,початок о 17.00). Захід будуть проводити випускники 2018 НВК12. Будучи учнями школи, вони брали активну участь у діяльності ШУП, реалізували проект "Демократична школа". Хлопці знімають соціальну відео рекламу на підтримку дітей, що опинилися у кризовій життєвій ситуації. Відповідаючи за дозвілля учнів школи, створили власни творчий музичний гурт "ENEL", популярність якого вийшла за межі школи. Всі події, які вони проводять користуються шаленою популярністю серед молоді Рівного. І сьогодні, вони, надзвичайно талановиті, обдаровані молоді люди потребують підтримки рідної школи.
Ми будемо раді, якщо саме вони будуть вести конкурсно-розважальну програму для учнів школи.
Також ШУП планує облаштувати новорічну композицію (фотозони) та зимовий сад у фойє 2 поверху.
Запрошуємо до співпраці усіх бажаючих!!!
Президент ШУП, Бяла Н.

 

Медіа- воркшопу

Оксана Мельничук є учасницею медіа- воркшопу. Пишаємося! Чекаємо з нетерпінням повернення.
ШУП планує цікаві шкільні заходи. Отримані Оксаною знання будуть корисними та знадобляться для реалізації задуманого.

 


 

Зимові канікули у школах Рівного почнуться раніше

І хороша, і погана новина водночас для рівненських школярів


 

Школярів Рівного, які не мають щеплень, не допускатимуть до навчання

Щеплення в Україні - обов'язкові!

 


 

Психолого - педагогічний консиліум по адаптації учнів 1- их класів до навчання

Сьогодні, 26 листопада, відбувся психолого - педагогічний консиліум по адаптації учнів 1- их класів до навчання.
Класоводи перших класів, психолог та директор школи обговорювали рівень адаптованості учнів до нових умов навчання та виховання в школі.